Firma deweloperska Refield, mająca swoją siedzibę w stolicy kraju, Warszawie, przedstawiła niedawno swój najnowszy projekt o nazwie Pasaż Bartoszycki. Fabian Eryk Barbarowicz, prezes zarządu firmy, z wielkim entuzjazmem zapowiedział realizację tej niepowtarzalnej inwestycji na terenie jego rodzinnego miasta. Planuje on stworzyć przepiękne miejsce, które będzie mogło przyjąć ponad 20 różnych najemców.

Barbarowicz otwarcie mówi o swoim głębokim związku z Bartoszycami. To właśnie tam przyszedł na świat, dorastał i doświadczał okresu młodości. Jego znajomość tego miejsca wykracza poza typowy związek rodzinny – to miasto jest dla niego jak druga skóra, którą zna lepiej niż ktokolwiek inny. To właśnie ta intymna relacja z Bartoszycami pozwala mu na pełne zrozumienie specyfiki tego miejsca i daje mu przekonanie, że posiada upoważnienie do tworzenia w nim kompleksowych projektów.

Właśnie ta unikalność projektu Pasaż Bartoszycki sprawia, że jest on dla Barbarowicza czymś więcej niż kolejną inwestycją. Wyraźnie widać jego silną wiarę w to, że Pasaż Bartoszycki zyska na popularności i uznanie zarówno od potencjalnych najemców, jak i mieszkańców Bartoszyc, co podkreśla wyjątkowy charakter tego projektu.