Witamy serdecznie! Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na komedię „Prezent urodzinowy”, która odbędzie się w niedzielę, 18 lutego 2024 roku, w malowniczych Bartoszycach. Jest to wydarzenie części projektu Bartoszyce 2024, na które gorąco zapraszamy.

„Prezent urodzinowy” to wyjątkowa farsa obfitująca w nieoczekiwane zwroty akcji. Ta oryginalna sztuka, po raz pierwszy wystawiana w Polsce, przenosi nas do klimatów lat trzydziestych XX wieku, co dodaje jej specyficznego charakteru i atmosfery tamtych czasów.

Akcja komedii rozgrywa się w hotelu położonym w samym sercu Londynu. Będziemy obserwować wydarzenia zachodzące jednocześnie w dwóch różnych pokojach pod czujnym okiem niezwykłego kelnera Tony’ego. Ten doświadczony pracownik hotelu przetrwał już wiele sytuacji, jednak tym razem napotka coś kompletnie nieoczekiwanego.

Na scenie zobaczymy pięciu utalentowanych aktorów, którzy przeniosą nas do niezwykłego, pełnego absurdów i komicznych nieporozumień świata. Zanurzymy się w atmosferę pełną niespodziewanych sytuacji i zawiłości – w świecie Tony’ego.

W trakcie spektaklu będziemy świadkami szeregu zaskakujących pomyłek, profesjonalnych kreacji aktorskich oraz błyskotliwych dialogów. Za reżyserię odpowiada Wojciech Błach, znany z inscenizacji „Weekend z R.”, która od lat rozśmiesza publiczność do łez.

Za autora tej błyskotliwej farsy stoi Robin Hawdon, co już z góry zapowiada niesamowitą komedię omyłek i niespodzianek przygotowanych specjalnie dla widzów. „Prezent urodzinowy” dostarczy Państwu momentu refleksji oraz ogromnej dawki śmiechu, co gwarantuje sam autor sztuki.