Podczas hucznej zabawy u 32-letniej kobiety, policjanci niespodziewanie zapukali do jej drzwi. Kobieta była zaskoczona faktem, że głośna muzyka i rozgwar dochodzący z jej mieszkania mogą być źródłem niedogodności dla innych.

Incydent miał miejsce w środowy wieczór, 31 stycznia, po godzinie 23:00, w miejscowości Bartoszyce. Dyżurny oficer otrzymał zgłoszenie dotyczące zakłócania ciszy nocnej przez jedno z sąsiednich mieszkań, gdzie trwała głośna impreza. Właścicielka mieszkania była zaskoczona tym, że jej huczna zabawa mogła kogoś irytować. Co więcej, była tak zaskoczona nieoczekiwaną wizytą służb mundurowych, że nie zdążyła schować zakazanych substancji znajdujących się na stole. Był to biało-szary, zbrylony proszek. Kobieta przyznała bez wahania, że substancja ta to narkotyki należące do niej.

Policjanci natychmiast zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali 32-letnią damę. Przeprowadzone na miejscu badania testerem wykazały, że substancją tą jest 2 C-B, psychodeliczny narkotyk o działaniu psychoaktywnym.

32-letnia kobieta została przesłuchana przez policję. Służby mundurowe będą kontynuować śledztwo w tej sprawie, po otrzymaniu wyników badań substancji z laboratorium.

Posiadanie narkotyków to poważne przestępstwo, za które grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.