Od 21 do 27 stycznia 2024 roku, Polańczyk w Bieszczadach stał się miejscem zimowego obozu karate. Wydarzenie zgromadziło 80 miłośników tej sztuki walki, którzy przyjechali z Klubu Karate Kyokushin z Bartoszyc i Lidzbarka oraz ich filii.

Sensei Andrzej Litwin 4 Dan, kierownik obozu, chwalił warunki, które zapewnił Hotel Skalny. Wśród nich wymienił basen, sauny, jacuzzi, siłownię i salę treningową. Podkreślił również doskonałe wyżywienie oraz położenie hotelu, które tworzyły wyjątkową atmosferę. Uczestnicy obozu nie tylko realizowali pełen program szkoleniowy, ale również świetnie się bawili.

Poza treningami i szkoleniami, uczestnicy mieli okazję brać udział w konkursach, przeżywać emocje podczas wycieczek oraz na dyskotece. W konkursie plastycznym triumfowali: Kinga Belka, Hubert Kowalczyk i Zofia Sićko w kategorii seniorów oraz Agata Kowalczyk, Justyna Romańczyk i Tosia Kacperek w kategorii juniorów.

Na dyskotece DJ Krzysztof Midura poprowadził konkurs na najlepszego tancerza i tancerkę, a zwyciężyli w nim Leon Iskra i Kinga Belka. Oliwka Gadomska została uznana za najbardziej sympatyczną dziewczynę obozu, a Gracjan Warmbier za najfajniejszego chłopaka. Izabela Argalska otrzymała tytuł Miss obozu, a najbardziej prestiżową nagrodę „Samuraj Obozu” zdobył sempai Piotr Drozd.

Najmłodszy uczestnik obozu, Sylwester Brzóska, również brał aktywny udział w zajęciach. Ciekawym punktem programu był konkurs na „najlepszą grupę”, który wygrała grupa II pod kierownictwem sensei Renaty Kwaśniewskiej. Grupa ta zaangażowała się we wszystkie konkursy, a jej przygotowana Soyonara zapisała się w historii obozów jako jedna z najlepszych.