Funkcjonariusze z bartoszyckiego posterunku policji serdecznie zapraszają na Debatę Społeczną. Tematem spotkania będzie kwestia zażywania środków działających na układ nerwowy przez dzieci i młodzież. Wydarzenie ma miejsce w najbliższą środę, 8 listopada bieżącego roku, o 11:00 w Bartoszyckim Domu Kultury.

Organizowana Debata jest sposobem na nawiązanie dialogu pomiędzy społeczeństwem a funkcjonariuszami policji. Głównym celem jest zidentyfikowanie potrzeb oraz oczekiwań lokalnej społeczności w kontekście poprawy bezpieczeństwa. Ponadto, spotkanie ma na celu wspólne wypracowanie strategii, które przyczynią się do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Debatę Społeczną, której tematem będzie zagadnienie używania substancji psychoaktywnych przez młodsze pokolenie. Spotkanie zaplanowane jest na środę 8 listopada bieżącego roku, o godzinie 11:00. Miejsce spotkania to Bartoszycki Dom Kultury. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 728 360 745.