Święta Mikołajkowe są wyjątkowym wydarzeniem dla każdego malucha. Tym razem, uczniowie początkowych klas Szkoły Podstawowej w Bezledach postanowili uczcić ten dzień w aktywny sposób. Organizując Mikołajkowy Turniej Sportowy, zapewnili sobie nie tylko doskonałą zabawę, ale także poprawę kondycji fizycznej i ogólnego stanu zdrowia.

Różnorodne gry i konkurencje sportowe zostały starannie przygotowane z myślą o tym specjalnym dniu. Dzieciom dostarczyły one mnóstwo radości, a jednocześnie pozwoliły na spędzenie czasu w aktywny i zdrowy sposób. Przy okazji urozmaiconego turnieju, najmłodsi mogli także skorzystać z okazji do pielęgnowania ducha sportowej rywalizacji.

Bezpłatnie nie mogło zabraknąć też tradycyjnej wizyty Świętego Mikołaja. Jego niespodziewane pojawienie się wywołało wiele pozytywnych emocji wśród uczniów. Każde z dzieci obdarował on słodkim prezentem, co tylko podkreśliło wyjątkowy charakter tego dnia.

Podsumowując, mikołajki w Bezledach były nie tylko czasem zabawy, ale także zdrowej aktywności fizycznej. To była naprawdę udana forma obchodzenia szkolnych mikołajek – zdecydowanie w sportowym stylu! Jak podkreśliła Edyta Charytoniak-Piskorz, to było wyjątkowe świętowanie.