Tradycyjnie, jak co roku, w sobotę 10 lutego, instruktorzy i zawodnicy Bartoszyckiego Klubu Karate Kyokushin wzięli udział w zimowym seminarium szkoleniowym. Szczególne miejsce odbywania się tego wydarzenia to malownicza miejscowość Ełk. W tym roku wyjątkowe prowadzenie szkolenia objęła shihan Emi Shoguchi, ceniony na całym świecie ekspert w dziedzinie karate, wielokrotna reprezentantka Japonii, a także utytułowana Mistrzyni Świata w kumite i zdobywczyni medali w konkurencji kata.

Nie można zaprzeczyć, że program szkoleniowy był atrakcyjny i intensywny. Jak stwierdził sensei Andrzej Litwin: „Niewątpliwie ta głęboka edukacja będzie miała wpływ na nasze przyszłe osiągnięcia zarówno podczas nadchodzących zawodów, jak i egzaminów”. Sensei Andrzej Litwin wyraził również swoją wdzięczność dla shihan Remigiusza Karpińskiego za zaproszenie na seminarium.

Ponadto, zaprosił wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w seminarium, które odbędzie się 23 marca w Bisztynku. Tym razem prowadzącą będzie sensei Ewa Pawlikowska – wielokrotna Mistrzyni Świata, Europy, Ameryki i Polski.