Obchody Bartoszyckich Dni Rodziny trwają w najlepsze. Wyjątkowa impreza dla publiczności w każdym wieku planowana jest w Centrum Aktywizacji Sportowo-Rekreacyjnej, gdzie odbędzie się piknik pełen rozrywek zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych uczestników.

Inauguracja pikniku zaplanowana jest na godzinę 14:00, a zakończenie przewidywane jest na godzinę 19:00. Korzystanie z przygotowanych atrakcji nie wiąże się z żadnymi kosztami. Wśród dostępnych rozrywek znajdą się dmuchane zamki i zjeżdżalnie, interaktywne gry z animatorami, dedykowany kącik dla maluchów, możliwość malowania twarzy czy udziału w warsztatach mydlarskich. Ponadto będzie można skorzystać z laboratoryjnych doświadczeń, specjalnej strefy gier czy zamków oraz placów zabaw. Nie zabraknie też basenu wodnego z kolorowymi kulami oraz fotobudki.

Miejsce tej rodzinnej uroczystości to Centrum Aktywizacji Sportowo-Rekreacyjnej, które mieści się przy ulicy Korczaka w Bartoszycach.

Za organizację tego festynu odpowiada Miejski Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.